Туманов Костянтин Вікторович

Туманов Костянтин Вікторович — асистент кафедри

TumanovKV

У 2000 році закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця і отримав повну вищу освіту за спеціальністю “Лікувальна справа” та здобув кваліфікацію лікаря. В серпні 2000 року зарахований на інтернатуру за спеціальністю хірургія і працював на посаді лікаря-інтерна в 1-му хірургічному відділенні Київської міської клінічної лікарні №1. Активно оволодіваючи професійними навичками, продовжував займатись науковою діяльністю. Маю декілька друкованих статей у медичних виданнях. 31 січня 2002 року був атестований на визначення знань і практичних навичок в атестаційній комісії при Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця і наказом від 01.02.02. присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю хірургія.

З лютого 2002 року працюю на посаді лікаря-хірурга в 1-му хірургічному відділенні Київської міської клінічної лікарні №1. Під час роботи у відділенні вдало поєдную удосконалення практичних навичок та наукову працю, про що свідчать опубліковані статті у медичних виданнях та участь у науково-практичних конференціях.

В травні 2003 року пройшов курс підвищення кваліфікації «Лапароскопічна хірургія та інші сучасні хірургічні технології» та працюю в цьому напрямку в хірургічному відділенні №1 КМКЛ №1.

В грудні 2003 року присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю ендоскопія.

В листопаді 2004 року присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю ультразвукова діагностика.

З січня 2005 року, за сумісництвом, працюю асистентом кафедри хірургії медичного інституту УАНМ.

2006 рік – за сумісництвом, лікарем-УЗД в поліклініці №1 Дніпровського району.

2006 – 2008 роки – за сумісництвом працюю лікарем-УЗД швидкої допомоги в Лівобережному діагностичному центрі.

В грудні 2006 року присвоєна перша кваліфікаційна категорія за фахом «Хірургія».

В грудні 2008 року зарахований в аспірантуру Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика за спеціальністю «Хірургія».

В грудні 2011 року, після закінчення аспірантури, зарахований на посаду асистента кафедри загальної та невідкладної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

Комментарии закрыты.